O Lajconiku

Lajconik – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi to cykliczne wydarzenie przeznaczone zarówno dla aktywnych Mistrzów Gry i Graczy, jak i dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami fabularnymi.

W dniach 17 i 18 kwietnia 2021 roku (sobota, niedziela) odbędzie się jedenasta edycja imprezy. Ponieważ nie jesteśmy na ten moment w stanie zapewnić, że będziemy mogli przeprowadzić ją na żywo, w tym roku po raz drugi widzimy się na dedykowanym serwerze Discord (tym razem w całości Lajconikowym).

Zgodnie z zeszłoroczną obietnicą i wynikami stosownego konkursu, temat tegorocznego Lajconika to Lajconik na Biegunach – edycja przygodowo-podróżnicza. Oczekujcie powiązanych z tematem atrakcji, zachęcamy też do zgłaszania jak największej ilości sesji nawiązujących do estetyki rodem z Indiany Jonesa i Tomb Raidera (erpegi były o rabowaniu grobowców zanim to było modne!). Mamy dla Was również specjalny punkt programu, który wystawi na poważną próbę Waszą kreatywność i poczucie estetyki 😉

Osobom niepełnoletnim przypominamy o obowiązku podawania prawdziwej daty urodzenia podczas rejestracji w aplikacjach online. Możecie nam wierzyć lub nie, ale to dla Waszego dobra.

Kontakt: lajconik@ksf.org.pl

KSF

KSF

Organizatorzy jedenastej edycji Lajconika – Krakowskich Dni z Grami Fabularnymi:

Główny Koordynator: Michał Szymański

Obsługa: Monika Gaudyn

Backoffice: Anna Haręza

IT: Karol Suski

Promocja: Gabriela Kościelniak

Oprawa graficzna: Monika „Ailish” Filipiak

Program: Marija „Masha” Krawczyk, Bartosz Urbanik, Marcin „Alqua” Kłak

System zapisów: Wojciech Wilk, Łukasz Lesiuk, Michał Bartosik, Gabriela Kościelniak

Wsparcie organizacji: Agata „Avlene” Grzywacz-Kisielewska, Dawid „Ertai” Cichy, Grzegorz „Tarquill” Traczuk, Wojciech Dębiak, Daniel „Nelek” Wójtowicz, Sylwia Pałeczka

Zawsze z nami: Krzysztof „Funio” Świątek