O Lajconiku

Lajconik – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi to cykliczne wydarzenie przeznaczone zarówno dla aktywnych Mistrzów Gry i Graczy, jak i dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami fabularnymi.

W dniach 25 i 26 kwietnia 2020 roku (sobota, niedziela) odbędzie się dziesiąta edycja imprezy. Ponieważ nie jesteśmy na ten moment w stanie zapewnić, że będziemy mogli przeprowadzić ją na żywo, w tym roku wyjątkowo widzimy się na dedykowanym serwerze Discord. Szczegóły potrzebne do rejestracji i udziału w wydarzeniu tutaj.

W związku z datą nieobojętną wszystkim fanom gatunku, w tym roku my również postanowiliśmy postawić na cyberpunka – oczekujcie powiązanych z tematem atrakcji, zachęcamy też do zgłaszania cyberpunkowych sesji i wnoszenia w atmosferę konwentu cyberpunkowej estetyki! Kto wie, może nawet odwiedzi nas jakaś korporacja…?

Osobom niepełnoletnim przypominamy o obowiązku podawania prawdziwej daty urodzenia podczas rejestracji w aplikacjach online. Możecie nam wierzyć lub nie, ale to dla Waszego dobra.

Kontakt: lajconik@ksf.org.pl

KSF

KSF

Organizatorzy dziesiątej edycji Lajconika – Krakowskich Dni z Grami Fabularnymi:

Główny Koordynator: Michał Szymański

Akredytacja + obsługa: Monika Gaudyn, Anna Haręza

Logistyka: Zuzanna Rusek, Bartosz „Smreq” Smreczyński

Games Room: Karol Suski

Giełda: Sylwia Pałeczka

Sponsorzy + promocja: Gabriela Kościelniak

Oprawa graficzna: Monika „Ailish” Filipiak, Marija „Masha” Krawczyk

Program: Gabriela Kościelniak, Michał Szymański

System zapisów: Wojciech Wilk

Wsparcie organizacji: Agata „Avlene” Grzywacz-Kisielewska, Dawid „Ertai” Cichy, Grzegorz „Tarquill” Traczuk, Wojciech Dębiak, Daniel „Nelek” Wójtowicz, Marcin „Alqua” Kłak

Zawsze z nami: Krzysztof „Funio” Świątek