O Lajconiku

Lajconik – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi to cykliczne wydarzenie przeznaczone zarówno dla aktywnych Mistrzów Gry i Graczy, jak i dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami fabularnymi.

W dniach 15 i 16 kwietnia 2023 roku (sobota, niedziela) odbędzie się dwunasta edycja imprezy. W związku ze znacznie lepszą sytuacją epidemiologiczną możemy w tym roku odpowiedzieć na Wasze potrzeby i wrócić do naszej stałej lokalizacji – MDK Grunwaldzka 5 oraz sąsiedzniego Siemacha SPOTu Mogilska 58.

Temat tegorocznego Lajconika to urban fantasy – wszyscy znacie ten cytat o magach pod oknem, prawda? Oczekujcie powiązanych z tematem atrakcji, zachęcamy też do zgłaszania jak największej ilości sesji nawiązujących do estetyki rodem z Dresden Files czy Doktora Strange’a. Mamy przecieki, że jest już kilka takich w przygotowaniu!

W związku z ograniczoną ilością miejsc na terenie obu obiektów i dość, hm, przytulną atmosferą ostatniej edycji na żywo, w tym roku przewidujemy rejestrację online oraz, jeśli nie wyprzedamy wszystkich wejściówek, rejestrację na miejscu. Spieszcie się – jeśli miejsca się wyprzedadzą, to nie będzie kolejnej puli! Osobom niepełnoletnim przypominamy o obowiązku podawania prawdziwej daty urodzenia podczas rejestracji w aplikacjach online. Możecie nam wierzyć lub nie, ale to dla Waszego dobra.

Kontakt: lajconik@ksf.org.pl

Organizatorzy dwunastej edycji Lajconika – Krakowskich Dni z Grami Fabularnymi:

Główny Koordynator: Gabriela Kościelniak

Obsługa: Monika Gaudyn

Backoffice: Marcin „Alqua” Kłak

IT: Wojciech Wilk

Promocja: Gabriela Kościelniak

Oprawa graficzna: Alicja Stefan, Bartek Weber

Program: Michał Szymański, Wojciech Dębiak

System zapisów: Wojciech Wilk, Karol Suski, Wojciech Dębiak

Wsparcie organizacji: Izabela Duda

Zawsze z nami: Krzysztof „Funio” Świątek