Echo Przeszłości

Blade Runner

MG: Dominik „Hasu” Powroźnik

Wymagania: 18+

Brudne ulice Los Angeles 2019 roku (tak!) na równi żywią złodziei, policjantów, prostytutki, handlarzy i zwykłych ludzi próbujących jakoś wiązać koniec z końcem. Wśród dymu i padającego niemal nieprzerwanie deszczu, oświetleni bladymi neonami, przemykają tłumnie przechodnie wszystkich ras. To tygiel, w którym kultury wymieszały się do tego stopnia, że w tym upadającym mieście powstał uliczny slang łączący popularne języki w nowy, brzmiący dla niewprawionego ucha jak kompletny bełkot. Tam, gdzie przetrwanie wysunęło się na pierwszy plan, zapanował chaos. Budynki, opuszczone albo połatane materiałami znalezionymi na śmietniku, chylą się ku upadkowi jak samo miasto.

Nad brudnymi ulicami górują wieżowce, a nawet monumentalne piramidy, w których mieszkają bogaci i potężni ludzie – faktyczni władcy świata przyszłości.

Otrzymaliście listę, która wskazuje Wam miejsca, gdzie powinniście się udać w pierwszej kolejności, by rozpocząć tropienie starych modeli androidów, przeżytków i zarazem zagrożenia na poziomie rozbojów i regularnego łamania prawa.

Odmeldować się.