Jak znaleźć się na Lajconiku

1. Najważniejszym krokiem, który pozwoli Ci, drogi przyszły Uczestniku, wziąć udział w Lajconiku, jest założenie konta na Discordzie

Discord to darmowy program do komunikacji głosowej i tekstowej, który znajdziesz pod tym adresem: https://discord.com/ Discord ma polską wersję językową.

Możesz ściągnąć program na swój komputer (nie zapomnij go zainstalować!), uruchomić go w swojej przeglądarce (polecamy Google Chrome), a nawet pobrać na swój telefon komórkowy z Androidem lub iPhone. 

Jeśli nie masz jeszcze swojego konta na Discordzie, nic straconego – rejestracja jest bardzo prosta, wystarczy podać adres e-mail, swoją ksywkę, datę urodzenia, wymyślić (i zapamiętać!) hasło i zaznaczyć pole, że zapoznałeś się z Warunkami korzystania z Discorda i Polityką Prywatności. 

2. Po uruchomienia Discorda zobaczysz ekran główny. Musisz teraz dodać serwer, na którym się bawimy – <link>.

3. Gratulacje! Już tylko krok dzieli Cię od uczestnictwa w Lajconiku! Znajdujesz się na kanale #regulamin, przeczytaj go uważnie. To ważne, bo za łamanie regulaminu Uczestnik może zostać nawet wyrzucony z Konwentu. Kiedy już go przeczytasz, kliknij w ikonkę:

To będzie oznaczało, że go przeczytałeś i zgadzasz się go przestrzegać.

Przed Tobą, drogi Uczestniku, otworem stoi Lajconik 2021!