Pewnego razu na rubieżach

Star Wars na Genesys RPG

MG: Dzonatanos z Kulnij Se – Śląskie Stowarzyszenie RPG

Wymagania: 15+

Galaktyczne Rubieże zawsze miały opinię miejsca, w którym tajemnicze powieści przeplatały się z niebezpiecznymi przygodami. W obecnych czasach stały się areną walk, gdzie granice między światami znikały, a zasady były pisane na nowo. Drużyna najemników i zabójców, pod przywództwem bezwzględnego Vossk the Hutta, znalazła się właśnie w samym sercu tego chaosu.

Misja, która ich tu przywiodła, miała być prosta, a drużyna skuszona kredytami wyruszyła na niebezpieczne terytoria Galaktycznych Rubieży, gotowa stawić czoła wszelkim zagrożeniom, jakie miały pojawić się na ich drodze.

Teraz drużyna musi polegać na swoim doświadczeniu, umiejętnościach i instynkcie przetrwania. Muszą przemierzyć bezlitosne tereny Galaktycznych Rubieży, gdzie niewidzialne pułapki czyhają na każdym kroku. Ciemność, która spowija ten zakątek kosmosu, nie jest jedynie brakiem światła. To moralne rozterki, zdrady, ukryte sojusze i walka o przetrwanie, które będą towarzyszyć im w drodze ku prawdzie i celowi.

Czy drużyna najemników i zabójców zdoła zmierzyć się z nieznajomym, walczyć z wrogimi siłami i przeżyć w tym brutalnym świecie? Tylko czas i ich determinacja pokażą, jakie losy czekają ich na tej mrocznej i pełnej niebezpieczeństw Ścieżce Cienia.