W głąb

FUNT

MG: Artur Cyganik

Wymagania: 16+

Warto żyć w Wilczym Siedliszczu. Dzięki dobremu położeniu komunikacyjnemu jest jednym z istotniejszych miejsc pod względem ekonomicznym. Gdyby jeszcze tylko można było obejść się bez trupów. Seria brutalnych zabójstw nie pozwala na sen nikomu z Was, Wilkołaków. Dodatkowo niedawno złapaliście osobę, która jest członkiem nie znanego dotąd gangu. Dodatkowo szara, zwykła codzienność Wilczego Siedliszcza też nie zawsze jest kolorowa… A tu przeciek, a tu próba zalania któregoś z pięter, a to bunt na powierzchni… Wspominałem już, że miasto znajduje się pod wodą?

Zapraszam Was serdecznie na sesję RPG, która odbędzie się w Wiczym Siedliszczu. Jest to podwodne miasto, które powstało wokół Leża Chorsa, Pierwszego Wilkołaka. Wcielicie się w… Wilkołaków (albo też inne fikcyjne istoty) i waszym zadaniem będzie odkryć tajemnicę, jaką przed Wami kryje to niezwykłe miasto. Cała historia dzieje się w fikcyjnym świecie Metalechii, łączącym elementy z mitologii słowiańskiej ze steampunkiem. Dodatkowo wplatam też w ten świat elementy wiary w jednego boga (co wcale na tej sesji nie musi się pojawiać)

Link do świata

Poprowadzę tę sesję na mechanice FUNTa. Jest to prosta i darmowa mechanika oparta na k6 pod tym linkiem.

Gracze chętni do udziału w sesji 0 wprowadzającej w realia świata przedstawionego proszeni są o kontakt na adres email arturcyg(at)gmail.com