Vanaheim.pl odwiedzi Lajconika

Vanaheim
To już potwierdzone, że w przyszłą sobotę na Lajconiku odwiedzi nas Vanaheim.pl z pokazami dwóch gier: Frostgrave i Batman.
Będziecie mogli zobaczyć fabularną grę figurkową fantasy – Frostgrave, której akcja toczy się w starożytnym mieście magów, Felstadt. Wieki temu, wskutek jakiegoś nieudanego, potężnego zaklęcia, nad miastem rozszalała się potężna burza śnieżna. W jej wyniku miasto, będące centrum poznawania magii, skryte zostało pod grubą warstwą śniegu i lodu. Zamiast bibliotek, archiwów, wież i domów na miejscu Felstadt rozciągała się lodowa, smagana wichrem pustynia. Z biegiem lat samo istnienie miasta zaczęto poddawać w wątpliwość, stało się legendą, a z biegiem czasu niemal o nim zapomniano. Pamiętali tylko nieliczni czarodzieje…
Drugi tytuł – Batman Miniature Game, to gra figurkowa oparta na seriach komiksów DC, w której możecie zmierzyć się z przeciwnikiem w mrocznym i zadymionym mieście Gotham, opowiedzieć się po stronie jednej z wielu frakcji, zdobywać terytorium i świetnie się bawić!

Strona: http://vanaheim.pl/pl/

Facebook: https://www.facebook.com/sklep.vanaheim/